• Намалена цена
  • Ново
Семејството Ролетни Брз Чистење Алатката Четка 3 Лист Завеса Чиста Четка За Климатизација Чиста Четка
zoom_in

Семејството Ролетни Брз Чистење Алатката Четка 3 Лист Завеса Чиста Четка За Климатизација Чиста Четка

DEN 99.00 132.00

Износот
check Това е достапна


Семејството Ролетни Брз Чистење Алатката Четка 3 Лист Завеса Чиста Четка За Климатизација Чиста Четка
Опис
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : ABS
Боја : покаже како слики
Големина : 21*35cm
Карактеристики : Лесно се чисти прозорецот bl ind, многу удобно
Постојат две групи да промени, кога на платно станува валкани само промена еден на друг
Дршката има три сводови од трње, кој ви овозможува да се чисти места, кои што обично се најде тоа тешко да се постигне со многу помалку напор и не ќе биде со оштетување
Погоден за чистење на ножеви и клима прозорец слепи
Направи полесно работа
Мора да се за домаќинства
Пакет се вклучени : 1* Четка за Чистење
2 * платно
Нашите предности
1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
3. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Купувачите мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период.
2. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот. За сите врати
производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот
надоместоци на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за
поштенски на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.

Бренд Име:
feiqiong
Стил:
Рака
Употреба:
Прашина
Број На Модел На:
JJ2298
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
ABS

Слична стока во категоријата..