• Ново
Бакарна Жица Месинг Briste Дрво се Справи со Жица Нула Четка 208mm За Чистење Метал
zoom_in

Бакарна Жица Месинг Briste Дрво се Справи со Жица Нула Четка 208mm За Чистење Метал

DEN 60.96

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : Текстура дрво се справи со 6 редови месинг наежвам жица нула четка, рака држи дизајн, лесен за употреба. Одлична за чистење на различни скали, рѓа, нечистотија, нафта дамка, боја со државниот грб на сите видови на метал и други материјали површини. Спецификации : Рачка Материјал : Дрво Жица Материјал : Месинг Функција : Derusting Целата Должина : 208mm/8.19" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Жица Четка (Без Мало Пакет)

Бренд Име:
OOTDTY
Функција:
Други
Тип:
дувачкиот жица четка
Четка Материјал:
Дувачкиот Жица
Број На Модел На:
Како опис шоу

Слична стока во категоријата..