• Намалена цена
  • Ново
2018 NIBOSI Врвот Бренд на Луксузни Мажите не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Спортски Часовници Мажите Кварц Аналоген Часовник Машки Плава врвка за околу Види Мажи
zoom_in

2018 NIBOSI Врвот Бренд на Луксузни Мажите не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Спортски Часовници Мажите Кварц Аналоген Часовник Машки Плава врвка за околу Види Мажи

DEN 1248.00 2079.36

Износот
check Това е достапна

2018 NIBOSI Врвот Бренд на Луксузни Мажите не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Спортски Часовници Мажите Кварц Аналоген Часовник Машки Плава врвка за околу Види Мажи
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
44.26 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
NIBOSI
Бендот Ширина:
24mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Број На Модел На:
NIBOSI 2322G
Случај Обликот:
Круг
Машки Часовници:
часовникот мажи
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
montre homme:
кварц се види мажи
Пакет Содржина:
Машките Се Види; Елегантна Кутија; Види Алатка; Чиста Крпа

Слична стока во категоријата..