• Ново
HHYUKINI Мажите Самурајски Меч Нинџа-како Јапонски Форма Чадор Дизајн нож Виткање Долго-се справи со Црна Дожд Врнежлив Чадори
zoom_in

HHYUKINI Мажите Самурајски Меч Нинџа-како Јапонски Форма Чадор Дизајн нож Виткање Долго-се справи со Црна Дожд Врнежлив Чадори

DEN 887.52

Износот
check Това е достапна


Самурајски Меч се Справи со Чадор Мини пати-up самурај чадор Боја : црна Димензии кога повече/укината-up : 43cm (16") Size кога целосно продолжен : 98cm (37") Мерки на претпазливост сликите се само референтни примероци. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи прилагодувањата на бои што е прикажано на сликата, може да не соодветствуваат 100% за оние во објектите себе Прирачник за мерење на големина и тежина, со грешка МОРА да ги Прочитате Пред да Купи 1, ако сте руски купувачот, ве молиме да го пополните Полно Име на Примачот право (три парчиња) На вашата цел, пред се кога ќе го поставите цел, инаку нема couriers ќе се вратат на вашиот пакет. И ние не ќе ја прифати секоја наплата за цел, без име и презиме. 2, Ако се Итна Купувачот треба објектот. Ако не можат да чекаат трпеливо за кина пост воздух центар пакет. Pls изберете го Изразат начин, ако сте одбрале кина пост воздух центар, кога тоа е одложен во транспортот. Pls не прифаќа било каква наплата или спор, но ве сакаме да ви помогне да се прошири на времето на обработка на вашата нарачка. 3,трговија на Големо и пад на превозот се добредојдени. За пад на превозот, ние може да се испрати на производи за вашите клиенти 4,Како можам да ги пратите на мојот пакет? Можете да ги пратите вашите пакет на следнава веб страна со користење на своите следење на број : 17track.net (копирани на пребарувачот за да ја отворите)

Тип:
Чадори
Материјал:
Алуминиум Цевка
Бренд Име:
HHYUKIMI
Панел Материјал:
Pongee
Големина:
55-61cm radius
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Функција:
Виткање
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Број На Модел На:
B0120
Возрасна Група:
Возрасни лица
Features1:
Самурајски Меч Нинџа-како
Features2:
издржлив
Features3:
Havecreative

Слична стока во категоријата..