• Ново
Убава Бамбус Чај Игла/Нож/Машина,За правење Зрела/Raw Puerh чај,Стп ' er чај додатоци,со Тајно подароци
zoom_in

Убава Бамбус Чај Игла/Нож/Машина,За правење Зрела/Raw Puerh чај,Стп ' er чај додатоци,со Тајно подароци

DEN 333.12

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[custom]-[43973]
[xlmodel]-[custom]-[43973]
Стп ' er чај игла,исто така наречен Чај Машина или Чај, Нож, Тоа се користи во подготовка на чај торта, тули чај, и Tuo чај и сл.
Функција
Дизајнирани специјално за pry Стп ' er чај торта,тули чај и Tuo Стп erh чај. Карактеристики
Направени со висока јачина од не ' рѓосувачки челик. Школка направен од Природни Бамбус. Тоа е домот уметнички дела,исто така добри подароци за пријатели/семејство
Употреба
1. Прво стави Стп ' er чај игла во чај торта, а потоа pry полека, притиснете го копчето за pried чај со вашиот палец да се земе чај.
2. Генерално кондензирана чај е цврсто и тешко. Бидете внимателни во процесот на љубопитните и да избегне да биде повреден од страна на чај игла.
3. Кога pry тули чај, можете да вметнете иглата од страна на чај тула, кога pry чај, колачи, можете да вметнете чај игла од назад центарот на депресија; кога pry Tuo, pry кабелот заедно торта.
4. За лабава притисне чај, сте имале подобро не се скрши со раце. Тоа е лесно да се направи чај се распаѓа на парчиња и не е лесно да се стрмни нагоре.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43954]
[xlmodel]-[custom]-[43954]
Товарни : Бесплатен Превозот во светот со песната број.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена.
Време на испорака за 7-18 работни дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца :
Земја
Работни Дена(не вклучувајќи одмор)
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>35
Сад
Номинална(време пристигна)
5.1%
50.1%
33.6%
7.5%
3.7%
Контактирајте со нас
Европа
Номинална(време пристигна)
8.6%
61.2%
19.1%
7.0%
4.1%
Контактирајте со нас
Австралија
Номинална(време пристигна)
4.7%
52.6%
30.2%
9.6%
2.9%
Контактирајте со нас
Канада
Номинална(време пристигна)
6.7%
50.6%
30.4%
8.5%
3.8%
Контактирајте со нас
Русија
Номинална(време пристигна)
1.5%
16.3%
39.7%
25.2%
18,8% се
Контактирајте со нас
Азија
Номинална(време пристигна)
10.5%
30.6%
43.8%
12.1%
4.0%
Контактирајте со нас
Друга Земја
Номинална(време пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
17.9%
5.7%
Контактирајте со нас
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.
[xlmodel]-[custom]-[43955]
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас.

Материјал:
бамбус
Бренд Име:
Acupspring

Слична стока во категоријата..