• Ново
63mm Пак да 51mm Цевка OD 2.5 X 2 Три Менгеме на 304 Нерѓосувачки Челик Санитарни Редуктор Цевки Вклучите Homebrew Пиво
zoom_in

63mm Пак да 51mm Цевка OD 2.5 X 2 Три Менгеме на 304 Нерѓосувачки Челик Санитарни Редуктор Цевки Вклучите Homebrew Пиво

DEN 313.44

Износот
check Това е достапна

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Површински третман процес : Завршувањето полски
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Конекција : Три Менгеме
Надворешниот Diamater : 63mm пак да 51mm
Дебелина на ѕид : 1.5 mm
Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Тип:
Спојување
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Намалување на
врска:
прирабница
Глава Кодот:
Круг

Слична стока во категоријата..