• Ново
10 Компјутери 1/4 PT Машки Конец 8мм Притисни Во Заеднички Пневматски Полнач Брз Фитинзи
zoom_in

10 Компјутери 1/4 PT Машки Конец 8мм Притисни Во Заеднички Пневматски Полнач Брз Фитинзи

DEN 168.48

Износот
check Това е достапна

Точка Име : Брз Фитинзи
Материјал : Метал, Пластика;Боја : Сребро На Ѕвонење, Црна
Тема Големина : 1/4" PT;Навој Дијаметар : 13mm
Внатрешен Дијаметар(Црна Крајот) : 8mm;Вкупната Големина на(Секој) : 23 x 16mm/ 0.9" x 0.6" (L*W)
Тежина : 35g
Дизајниран за Полиуретан или Најлон цевки.
Дури и по инсталацијата, на насоката на цевка може да се промени слободно.
Елипсовидна ослободување прстен помогне да се поврзете цевка лесно со manual (рачно), нема посебни потребни алатки.
Надвор (и во Внатрешноста каде што е применливо) хексагонална клуч затегнување.
Пакет Содржина : 10 x Брз Фитинзи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Бренд Име:
ACAMPTAR
Материјал:
Polytene

Слична стока во категоријата..