• Намалена цена
  • Ново
5PCS Судење Рамка Оптички Судење Леќа Рамка Фиксна PD 5 Бои
zoom_in

5PCS Судење Рамка Оптички Судење Леќа Рамка Фиксна PD 5 Бои

DEN 1733.00 1824.00

Износот
check Това е достапна

Опис
5pcs Судење Рамка Сет
Карактеристики :
Фиксна pupilary дистанца на секоја рамка, полн PD options за да ги собере деца на различна возраст.
Пет бои-розова, сина, сива, жолта и виолетова.
Спецификации :
1) PD опции :
Розова : 52, 54, 56, 58
Жолта : 60
Зелена : 62
Црна : 64
Сина : 66
Сивото : 68, 70
(Ве молиме изберете 5 PD кои треба )
2) Леќа ротација : 0°~360°
3) Храм должина : 90~99mm
5) Пакет : 270(L) X 185(W)×50(H)mm
Секој обид за 5 парчиња

Слична стока во категоријата..