• Ново
Предните Светла Главата Светлина Светилка Собранието За Suzuki GSXR 600/750 GSXR600 GSXR750 2006 2007
zoom_in

Предните Светла Главата Светлина Светилка Собранието За Suzuki GSXR 600/750 GSXR600 GSXR750 2006 2007

DEN 4704.00

Износот
check Това е достапна


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Лесно да се Инсталира
Без инсталирате инструкции
Светилки не се опфатени
позиција : Предната
Материјал : ABS Пластика
Боја : Црна
FITMENT : SUZUKI GSXR600/750 2006-2007 ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x Светлата Светилки не се опфатени
вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Бренд Име:
stenzhorn
Motobike Направи:
Suzuki
Лиење:
вбризгување
Насликани:
No
Материјал Тип:
ABS

Слична стока во категоријата..