• Ново
mink кашмир поврзана шарени фокс крзно spliced жените мода долго cardigan џемпер грб каки браун 4color S/M/L
zoom_in

mink кашмир поврзана шарени фокс крзно spliced жените мода долго cardigan џемпер грб каки браун 4color S/M/L

DEN 11808.00

Износот
check Това е достапна


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
https : //www.aliexpress.com/store/214770
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
чиста mink кашмир 91-95%
стандард дебели
вистински шарени фокс крзно spliced џебови и манжетната
двојно лице mink кашмир. нема линиски 3quarter ракав. V деколте, дизајниран и да се изменуваат од страна на ЕУ,2017 направени во Hz, Кина Sдолжина 86cm, биста 100cm, рамо 36/38cm, ракав 38cm тежина референца : 45-55kg Мдолжина 88cm, биста 105cm, рамо 38/40cm, ракав 39cm тежина референца : 55-65kg Lдолжина 90cm, биста 110cm, рамо 40/42cm, ракав 40cm тежина референца : 65-75kg плочка се мери со рака, различни мерка начин, -/+(2-3)cm pls се разбере
совети за хемиско чистење
или чистење со рака нежно
забрани на машина или топла вода чистење

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Отворете Бод
Број На Модел На:
JXN1805
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Cardigans
Техника:
Компјутер Плетени
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Џебови
Материјал:
Крзно,Mink Кашмир
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
mink кашмир>91%
Бренд Име:
Перка Dreey
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Комбинација:
еден дел грб,не се вклучуваат било какви други додатоци

Слична стока во категоријата..