• Намалена цена
  • Ново
Смешно, јас НЕ СУМ ЧУДНО јас сум ограничено издание Camisole Кул Личност Фитнес Резервоарот Врвот Дама Девојка Femme Памук Лето Sleevless Tee
zoom_in

Смешно, јас НЕ СУМ ЧУДНО јас сум ограничено издание Camisole Кул Личност Фитнес Резервоарот Врвот Дама Девојка Femme Памук Лето Sleevless Tee

DEN 480.00 599.52

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте S раскина i Dzn !
*Материјал : Ly cr на Cott о n
*Ocassion : Casua l, Спорт, Забава
*Characteri stic : S oft, Comf о ртс ранливите, Easy-care
*Дизајн : Exclusi пет дизајн
*Функција : Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay
*Врат : O Ne ck
*Тежина : 200g да 260g
*Боја : Бела или Сива [Совети : бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на перка ал оној што r eceive]
*Големина : S/L/XX L [T ips : големината на табелата е само за референца , можеби прирачник за грешка при мерење на 1-3cm (1cm=0.3937 инчен) , pls се споредат детали големина со твое пред да се купи]
Повеќе Детали
* Ние го прифаќаме Alipay.
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата. *T тој објект ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние w лошо не бродот во Кина, Хонг Конг, Филипините, Afric а, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
* Ако објектот е дефектен, правни основи е да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра qu ality, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се повторно sponsible за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
*Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите.
*Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас.
*Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ние многу проценка на сите наши клиенти!

Големина:
S, L, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Ткаенина Тип:
Ткаени
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
MI-SingletSG1045
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Моделот тема :
Смешно, јас НЕ СУМ ЧУДНО јас сум ограничено издание
боја:
Сива,бела,црна
Сезоната:
Лето
Се применува за:
жените,девојка

Слична стока во категоријата..