• Намалена цена
  • Ново
2017 Нов Дизајн Слабеење Половината Појас За Безбедност На Телото Shaper Тренери Корсет Фитнес Блузи Топла Продажба Дише Слабеење Корсети Топла
zoom_in

2017 Нов Дизајн Слабеење Половината Појас За Безбедност На Телото Shaper Тренери Корсет Фитнес Блузи Топла Продажба Дише Слабеење Корсети Топла

DEN 288.00 410.88

Износот
check Това е достапна


2017 Нов Дизајн Слабеење Половината Појас За Безбедност На Телото Shaper Обука Корсет Фитнес Блузи Топла Продажба Дише Слабеење Корсети Топла

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Полиестер Мешавини,Модални,Памук,Полиестер
Материјал Состав:
neoprene
Декорација:
Никој
Бренд Име:
GZXISI
Број На Модел На:
075 Жените Половината Тренер Слабеење Корсет
Пол:
Жените Neoprene Корсет Вест
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Големина:
S,M,L,XL,XXL ,XXXL Slimming Corset
Боја Стил:
Црна Боја Безбедност Тело Shaper Обука Корсет
Жените Neoprene Корсети:
Јога Фитнес Блузи
Природна Боја:
Половината Тренер Слабеење Корсет
испорака:
Во Рамките 1-5 Работни Дена
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Нова Мода:
Дами Топла Продажба Дише Слабеење На Корсети
Добар квалитет:
2017 Нов Дизајн Слабеење Половината Појаси

Слична стока во категоријата..