• Намалена цена
  • Ново
Црна/Црвена Челик Boned Underbust Корсет Готски Облека Од Кожа Оглавник Corselet Блузи Плус Големина
zoom_in

Црна/Црвена Челик Boned Underbust Корсет Готски Облека Од Кожа Оглавник Corselet Блузи Плус Големина

DEN 1203.00 1266.72

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Секси
Декорација:
Копче
Материјал Состав:
Faux Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети

Слична стока во категоријата..