• Намалена цена
  • Ново
Класичните Играчки Њутн Лулка Челик Рамнотежа Топката Физика Наука Нишалото Подароци Играчка Биро Оркестарот
zoom_in

Класичните Играчки Њутн Лулка Челик Рамнотежа Топката Физика Наука Нишалото Подароци Играчка Биро Оркестарот

DEN 104.00 169.92

Износот
check Това е достапна


Њутн Лулка Челик Рамнотежа Топката Физика Наука Нишалото Подароци Играчка Биро Оркестарот
Опис :
Биланс Топки се класичен биро играчка. Исто така познат како Њутн е Лулка, на clacking на челични топки ќе ви ги забавуваат во текот на денот. Се повлечат една или повеќе топки, отпуштете ги и ист број на топки ќе се лулаат на спротивната страна. Овој сет на биланс на топки е забава за статистика и го прави голем десктоп подарок. Апаратот обично се состои од непарен број на идентични челични топки за секое суспендиран од страна на bifilar суспензија од еден здрав рамка.
Производ Димензии : 9 * 7.5 * 9.5 СМ, топка со дијаметар од 1.0 CM
Нето тежина : 95g
Пакет :
1 x Newtons Лулка Челик Биланс Топки Физика Наука Нишалото
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

боја:
Црвено Дрвени
Бренд Име:
Doolland
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
T0427
Пол:
Унисекс
Димензии:
9 * 7.5 * 9.5 СМ, топка со дијаметар од 1.0 CM
Предупредување:
no

Слична стока во категоријата..