• Намалена цена
  • Ново
СИНДИ XIANG Унисекс Колоритни Инсекти Брошеви Симпатична Пчела Brooch Pin Златна Боја Глеѓ Накит Мода се Облекуваат Додатоци Висока Qulity
zoom_in

СИНДИ XIANG Унисекс Колоритни Инсекти Брошеви Симпатична Пчела Brooch Pin Златна Боја Глеѓ Накит Мода се Облекуваат Додатоци Висока Qulity

DEN 90.00 105.60

Износот
check Това е достапна


4632 Висок квалитет 1.производ со супер дебела 18 K розово злато, навистина супер дебела platinum позлата боја . 2.производ со користење на најнова огледало полирање технологија, за да се обезбеди дека производот мазна не trachoma, не конвексни. големина : 2,2 см*3.3 cm
4627 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
СИНДИ XIANG
Број На Модел На:
BR20013

Слична стока во категоријата..