• Намалена цена
  • Ново
Прекрасен Краток Tassel Капки Двојно Жолта Птица Брошеви Сребрен Тон Микро Отвори CZ Зелени Очи Две Љубов Птици Игли за Девојка
zoom_in

Прекрасен Краток Tassel Капки Двојно Жолта Птица Брошеви Сребрен Тон Микро Отвори CZ Зелени Очи Две Љубов Птици Игли за Девојка

DEN 923.00 1139.04

Износот
check Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BR0231C
Материјал:
Кубен Циркони
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
Jewelblings
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Големина:
4.8 cm*4.8 cm

Слична стока во категоријата..