• Намалена цена
  • Ново
Тренди Гроздобер Легура Abalone Школка Инсекти Dragonfly Brooch Pin за Жени Мажи Мода Симпатична Corsage Капи Шамија Клипови Додатоци
zoom_in

Тренди Гроздобер Легура Abalone Школка Инсекти Dragonfly Brooch Pin за Жени Мажи Мода Симпатична Corsage Капи Шамија Клипови Додатоци

DEN 164.00 182.40

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
RONERAI
is_customized:
No
Број На Модел На:
xz81
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Повод:
Забава,Роденден,Подарок
Големина:
4.8*3.6 cm
Тежина:
10 g
Трговија на големо:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет:
opp
Количина:
1 buc

Слична стока во категоријата..