• Намалена цена
  • Ново
JURAN Мода Накит Двојно Цвеќиња Изјава Шамија Брошеви Иглички Топла Продажба Bowknot Трендовски Крпа Клип Жени се Врзуваат Лак Брошеви
zoom_in

JURAN Мода Накит Двојно Цвеќиња Изјава Шамија Брошеви Иглички Топла Продажба Bowknot Трендовски Крпа Клип Жени се Врзуваат Лак Брошеви

DEN 124.00 133.44

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10067
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
juran
Материјал:
Ткаенини
боја:
Blue & Розова & Виолетова
Пердув:
Висок квалитет
Количина:
парче
Пакување:
Картичка/opp вреќа
Потекло:
Кина
Повод:
Модна ревија Ангажман Свадба Датум Партија Подарок

Слична стока во категоријата..