• Ново
Корејски Едноставна Ретро Рачно Изработени Ткаенина Цвет Имитација Бисер Brooch Жените Мода Одговараат Corsage Јака Накит Додатоци
zoom_in

Корејски Едноставна Ретро Рачно Изработени Ткаенина Цвет Имитација Бисер Brooch Жените Мода Одговараат Corsage Јака Накит Додатоци

DEN 196.80

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XZ329-331
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
RONERAI
Обликотшема:
Цвет
is_customized:
No
Материјал:
Лента
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Повод:
Забава,Роденден,Подарок
Големина:
Show in image
Тежина:
Show in image
Трговија на големо:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет:
opp
Количина:
1 buc

Слична стока во категоријата..