• Ново
М2 Моден Филм Жолтиот Чадор Pin Brooch Топла Продажба Личност Мода Накит HIMYM Како се Запознав Вашата Мајка
zoom_in

М2 Моден Филм Жолтиот Чадор Pin Brooch Топла Продажба Личност Мода Накит HIMYM Како се Запознав Вашата Мајка

DEN 84.96

Износот
check Това е достапна


Производи Описи
М2 Моден Филм Жолтиот Чадор Pin Brooch Топла Продажба Личност Мода Накит HIMYM Како се Запознав Вашата Мајка материјал : Цинк Легура големина : 1.9*2cm тежина : 2g пакување : OPP вреќа пакување независно услови : 100% нов Производ дисплеј во боја : фотографијата во боја (100% , како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме слободно да се купат) Брзо Експрес : Цел> 150 $ DHL / ФЕДЕКС / UPS / ЕМС. Производи Детали Враќа : Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување, Парите назад беше гарантира на сите наши објекти, во случај дека не сте задоволни со тоа, ние ќе процесот на наплата откако ќе се врати тоа. Колку што предмети се во иста состојба, но, превозот цена ќе биде на ваша страна. Ве молиме ни e-mail кога имате проблем со предмети да ви донесе од нас, па не само ни остави лош повратни информации. Коментари : Тука се и некои предлози за одржување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време. 1. Ве молиме не го пот вашиот накит во рака или да ги стави во вода. 2. Тогаш не носат истиот оној накит, за цело време, го користите вашиот различни накит за возврат. 3. Чувајте ги во кутија за накит кога не се носи, да ги задржи од влага на воздухот и прашина. 3. Ве молиме да не се судираат со други хард предмети. ви благодариме за вашето трпение!

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MUMING НАКИТ
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
X98
Обликотшема:
Чадор

Слична стока во категоријата..