• Ново
50pcs Masonic Freemason Pin Brooch Прилагодено Мека Глеѓ Lapel Иглички Слободни Мајстори Значка Метал Занает Поднесување на обединетото Кралство Велика британија Знаме
zoom_in

50pcs Masonic Freemason Pin Brooch Прилагодено Мека Глеѓ Lapel Иглички Слободни Мајстори Значка Метал Занает Поднесување на обединетото Кралство Велика британија Знаме

DEN 2352.00

Износот
check Това е достапна

БЕЛЕШКИ : За ова големо цел, ние не ги имаат во залиха. Ве молиме љубезно го продолжи ред со уште 10 работни дена за нас да се организира производство.
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ.
ВАШАТА ДОВЕРБА, РАЗБИРАЊЕ И ПОДДРШКА ЌЕ БИДАТ ВИСОКО ЦЕНЕТИ : -)
Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www.17track.net. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн., кои барање за дополнителни трошоци. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Z092
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HigoRio
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Големина:
за 18mm

Слична стока во категоријата..