• Намалена цена
  • Ново
1Pcs Дубаи Глеѓ Pin Арапскиот Цвет Бела Облека очила за сонце Brooch Мажи/Момчиња Облека Јакна Ранец Иглички Значка Накит
zoom_in

1Pcs Дубаи Глеѓ Pin Арапскиот Цвет Бела Облека очила за сонце Brooch Мажи/Момчиња Облека Јакна Ранец Иглички Значка Накит

DEN 30.00 35.52

Износот
check Това е достапна


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : метал
Боја : како на слики
Големина : 1.8*3.1 cm
Употреба : Емајл Pin,Јакна, Торба Pin Значка
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект може да биде малку поинаков
пакетот вклучува : 1pc
Добредојдовте на нашата продавница!
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме!
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќ се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
јас Глеѓ Pin
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..