• Намалена цена
  • Ново
бесплатен превозот Поврзување прачка заклучување дистрибуција кабинет вратата малиот менувач на брзини вратата knob се повлече заклучување на индустриски кутија з
zoom_in

бесплатен превозот Поврзување прачка заклучување дистрибуција кабинет вратата малиот менувач на брзини вратата knob се повлече заклучување на индустриски кутија з

DEN 1261.00 1327.68

Износот
check Това е достапна


цената е за 2 парчиња

боја:
со скролување, без клуч
Бренд Име:
nefidova
Големина:
82*28mm
Број На Модел На:
4060000011ggg
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Материјал:
Цинк легура+Железо

Слична стока во категоријата..