• Ново
Нови Избричи Рачка на Вратата Попер 4 Вратата за Полнење 85 lb со 2 Remotes
zoom_in

Нови Избричи Рачка на Вратата Попер 4 Вратата за Полнење 85 lb со 2 Remotes

DEN 8159.52

Износот
check Това е достапна


Нови Избричи Рачка на Вратата Попер 4 Вратата за Полнење 85 lb со 2 Remotes Бесплатен Превозот во Светот. Една Година Гаранција! Оваа Цена за 4 ПАРЧИЊА 85lb електромагнетниот избричи вратата за полнење Со 4 вратата poppers и 2 Далечински Сензори на Оваа аукција е за нов 85 фунти врата/trunk електромагнетниот. 85 фунти solenoids се некои од најмоќните solenoids достапни, отценети во 85 фунти на влечење на сила. Овој комплет вклучува копчето за префрлување, заградата и хардвер што е прикажано во слика. Вклучени 4 електромагнетниот 4 копчето switch 4 поставите жица и заградата како Слика Покажува 4 вратата попер за полнење 2 Далечински сензори

Бренд Име:
JDMSPEED
Име На Модел:
Избричи Врата Се Справи Системи
Објектот Должина:
55
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
6
Објектот Висина:
35
Материјал Тип:
Челик

Слична стока во категоријата..