• Намалена цена
  • Ново
Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Спојлер Комплет За Audi S6 A6 C7 SLINE Седан 4 Вратата -2018 JC Стил
zoom_in

Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Спојлер Комплет За Audi S6 A6 C7 SLINE Седан 4 Вратата -2018 JC Стил

DEN 20515.00 22544.16

Износот
check Това е достапна


13996 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
3.Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
Fitment
Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Ауди А6 2016 S Линија Седан Со 4 Врати 1.8 L 1798 CC 110 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Ауди А6 2016 S Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Ауди А6 2016 S Линија Седан Со 4 Врати 3.0 L 2995 CC 183 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Supercharged За Ауди А6 2017 S Линија Седан Со 4 Врати 1.8 L 1798 CC 110 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Ауди А6 Quattro 2017 S Линија Седан Со 4 Врати 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Supercharged За Audi S6 2016 Година Престиж Седан Со 4 Врати 4.0 L 3993 CC 243 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S6 2016 Година Premium Plus Седан Со 4 Врати 4.0 L 3993 CC 243 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S6 2016 Година Progressiv Седан Со 4 Врати 4.0 L 3993 CC 243 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S6 2016 База Седан Со 4 Врати 4.0 L 3993 CC 244 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S6 2017 Престиж Седан Со 4 Врати 4.0 L 3993 CC 243 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S6 2017 База Седан Со 4 Врати 4.0 L 3993 CC 243 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S6 2017 Premium Plus Седан Со 4 Врати 4.0 L 3993 CC 243 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S6 2018 Premium Plus Седан Со 4 Врати -CC -Сертификати. Во. - За Audi S6 2018 Престиж Седан Со 4 Врати -CC -Сертификати. Во. -
Опис 1.Fitment : За Audi S6 A6 C7 SLINE Седан 4 Вратата 2016-2018 . 2.Инсталација : Слободен само прислушување завртки вклучени,Одлична fitment. 3.Карбонски влакна материјал,јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина. 4.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили. 5.Јаглерод кутија за пакување,влажна-доказ,shockproof & crashproof. Фотографии
Клиентите Прашање и Одговор
П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
EMS delievey време 7~10 работни дена.
Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от време на испорака 5~7 работни дена.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Автомобил модел:
За Audi S6 A6 C7 SLINE Седан 4 Врата
Модел Година:
2016-2018
Име На Модел:
RJC-HD210
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
181cm
Објектот Ширина:
56cm
Објектот Висина:
6cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Предниот Браник Усна Брадата Спојлер
Објектот Тежина:
1.7kg
Тип На Објект:
Браници

Слична стока во категоријата..