• Намалена цена
  • Ново
Мулти-функционални Бебе Безбедно кога Бебето Спие Кревет Браници Поставете Мека Baby Cot Кревет Виси Складирање Торба,Сива Ѕвезда Сет Постелнина
zoom_in

Мулти-функционални Бебе Безбедно кога Бебето Спие Кревет Браници Поставете Мека Baby Cot Кревет Виси Складирање Торба,Сива Ѕвезда Сет Постелнина

DEN 577.00 978.24

Износот
check Това е достапна


Мека Baby Cot Кревет Виси Складирање Торба
Материјал : 100% памук, pp памук пополнување
P. S : имаме многу цена options(1pcs, 2 парчиња, 3pcs), pls внимателно проверете кога ќе се направи ред за нас.
сите кукли не се вклучени.
ОПЦИЈА 1 : 1 PCS ПО ПОСТАВУВАЊЕ
1pcs опремени состојба Само
ОПЦИЈА 2 : 2 ПАРЧИЊА ПО ПОСТАВУВАЊЕ
(1pcs Браник+1pcs опремени лист)
ОПЦИЈА 3 : 2 ПАРЧИЊА ПО ПОСТАВУВАЊЕ
(1pcs Пелена Складирање Торба +1pcs опремени лист)
ОПЦИЈА 4 : 3 PCS ПО ПОСТАВУВАЊЕ
(1pcs Пелена Складирање Торба +1pcs опремени лист+1pcs buper)

Возраст Опсег:
13-18 месеци,0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,2 години Нагоре,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Класификација:
кревет браник
Број На Модел На:
Бебешка Постелнина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
adamant мравка
Големина:
200*29cm
Висат кеси:
30*68cm
листови:
70*130cm
браник:
200*28cm

Слична стока во категоријата..