• Намалена цена
  • Ново
3 Серија Карбонски Влакна Трки Задните Трупот за BMW E46 CSL 4 Врата 2 Вратата Само 2000 2001 2002 2003 Купе Спорт Лесни
zoom_in

3 Серија Карбонски Влакна Трки Задните Трупот за BMW E46 CSL 4 Врата 2 Вратата Само 2000 2001 2002 2003 Купе Спорт Лесни

DEN 19618.00 22811.52

Износот
check Това е достапна


Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
3.Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
Опис 1.Задните Трупот за BMW E46 CSL 4 Врата 2 Вратата Само 2000 2001 2002 2003 2.Сосема Нов . 3.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло. 4.Мала тежина и издржливост Fitment За BMW E46 CSL 4 Врата 2 Вратата Само 2000 2001 2002 2003 Купе Спорт Лесни
Инсталација
целосна замена Директни гром на инсталација,нема промени се потребни.
Фото
Клиентите Прашање и Одговор
П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
EMS delievey време 7~10 работни дена.
Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от време на испорака 5~7 работни дена.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
П : дали сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. И ние не обезбеди сликарство услуга. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : 3 M лента ИЛИ завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, тие ќе бидат испратени како на ситуацијата.
Имаме инсталација настава врз основа на различни делови,pls се однесуваат за опис.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен стоката?
А : 1) по примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат ,ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем
2) Ако тоа е малку scarched за време на превозот,ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Автомобил модел:
за BMW E46 CSL 4 Врата 2 Вратата Само 2000 2001 2002 2003
Модел Година:
2000 2001 2002 2003
Име На Модел:
RJC-BME460284
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
110cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Дербито На Задните Трупот
Објектот Тежина:
2.5kg
Тип На Објект:
Браници

Слична стока во категоријата..