• Намалена цена
  • Ново
Предниот Браник Трупци Усна Клапи Cupwings за Land Rover LR4 Discovery 4 Sport Utility SUV 4 Вратата 10-13 Сива СТП
zoom_in

Предниот Браник Трупци Усна Клапи Cupwings за Land Rover LR4 Discovery 4 Sport Utility SUV 4 Вратата 10-13 Сива СТП

DEN 11673.00 12827.52

Износот
check Това е достапна


Answer : ___________________________ Note :
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги. 2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка . 3.Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации . (Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Land Rover LR4 2010 V8 Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2010 SE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2010 HSE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2011 База Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2011 SE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 4999 CC 305 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2011 HSE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2011 HSE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 4999 CC 305 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2012 HSE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2012 HSE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 4999 CC 305 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2012 База Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2012 SE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 4999 CC 305 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2012 HSE Лукс Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2013 HSE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2013 SE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 4999 CC 305 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2013 База Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2013 HSE Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 4999 CC 305 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2013 HSE Лукс Спорт Комунални 4-Врата 5.0 L 5000 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated
спецификација :
Боја : Сива primming
Материјал : СТП
Процес : шприц
Инсталација : 3 M селотејп & завртки вклучени
Н. Ж : 2.42 KG
G. W : 4.5 КГ
Производ Големина : 71*12*52 CM
Пакување Големина : 85*20*60СМ
Пакување : кутија Polyfoam
функција :
1.Fitment : за Land Rover LR4 Discovery 4 Sport Utility 4-Врата 2010-2013
2.Совршен fitment ,3 M селотејп & завртки вклучени
3.Моден дизајн,спортски линија,агресивен изглед
4.Дизајниран да фабричките спецификации,excellenet fitment
5.Вградени пакување,влажна-доказ,shockproof & crashproof
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Автомобил модел:
за Land Rover LR4 Discovery 4 Sport Utility 4-Врата 2010-2013
Модел Година:
2010-2013
Име На Модел:
TJC-HD122-2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
71cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
52cm
Материјал Тип:
PU
Специјални Функции:
Задните Тркала Лак Калапи Скратува
Објектот Тежина:
2.42kg
Тип На Објект:
Браници

Слична стока во категоријата..