• Намалена цена
  • Ново
3 Еез Сомот Коса Бенд Прилагодливи Сомот Перика Зафат Коса Бенд Headband Топла Продажба Wiggery Accessery Headband 3 Бои
zoom_in

3 Еез Сомот Коса Бенд Прилагодливи Сомот Перика Зафат Коса Бенд Headband Топла Продажба Wiggery Accessery Headband 3 Бои

DEN 389.00 480.00

Износот
check Това е достапна


БЕСПЛАТЕН превозот 3 Еез Сомот Коса Бенд Прилагодливи Сомот Перика Зафат Коса Бенд Headband Топла Продажба Wiggery Accessery Headband 3 Бои Должина : 55cm (Протегала должина 70cm). Ширина е 6 см во средината и со 4.5 cm кај страни. За главата големина мерка : 45см-56cm (22.5 инчен). Материјал : Двоен-големина мелени сомот материјал. Боја : Црна,Кафе,русокоса Боја. Количина : 1 парче/pack 3 пакети

боја:
Црна боја, Кафеава боја, боја Русокоса
Тип На Објект:
Braider
Материјал:
Сомот
Големина:
55cm longth x 6cm width
Број На Модел На:
чипка зафат чипка бенд
боја:
Црна Браун Русокоса
Должина на бендот:
55cm-70cm
Ширина на Бендот:
6cm
Олово Време:
во 24 часа
Материјал:
Квалитетот Сомот
Количина:
3 еез

Слична стока во категоријата..