• Намалена цена
  • Ново
Моден Мажите долна Облека Faux Кожа Боксер Шорцеви Еластична Отвори Нозе Jockstraps долен Веш Гаќи со О-Прстен Геј Секси Гаќи
zoom_in

Моден Мажите долна Облека Faux Кожа Боксер Шорцеви Еластична Отвори Нозе Jockstraps долен Веш Гаќи со О-Прстен Геј Секси Гаќи

DEN 316.00 372.00

Износот
check Това е достапна


Сет Вклучуваат : 1 Pc долна облека
Состојба : Нова со ознака
Материјал : Кожа Faux
Боја : Црна(како слики show)
Карактеристики :
Мажите боксер кратко долна облека, фронт со булбус торбичка.
Корселе со О-прстен поврзан, еластична отвори нозе.
Добро еластичен материјал, лесни, меки и удобни за носење.
Одлично за долна облека ноќ или само задоволство, покажуваат вашиот совршено тело и повеќе стануваат најатрактивни.
Ве молиме проверете ја големината на табелата јасно пред купување, рака мие, се препорачува.
Големина : S-XXL ( ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина .)
Големина на Табела : предложената големина е само за вашиот референца. Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. (Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, не тело)
Ознака Бр. Возрасни се Препорачува Големина Половината Должина S Мали 29.0-33.0"/74-84cm 7.0"/17cm М Медиум 30.0-34.0"/77-86cm 7.0"/18cm L Големи 32.0-35.5"/81-90cm 7.5"/19cm XL X-Large 33.5-37.0"/85-94cm 8.0"/20cm XXL XX-Large 36.0-39.0"/91-100cm 8.0"/21cm
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Бренд Име:
iiniim
Материјал:
Синтетички Кожа
Број На Модел На:
адвокатско секси гаќи

Слична стока во категоријата..