• Намалена цена
  • Ново
Традиционален кинески облека за жени cheongsam врвот традиционален кинески облека Гроздобер везови Печатени долги ракави CC227
zoom_in

Традиционален кинески облека за жени cheongsam врвот традиционален кинески облека Гроздобер везови Печатени долги ракави CC227

DEN 1094.00 1824.00

Износот
check Това е достапна

големина ( СМ ) Биста должина Рамо Половината M 80 56 34.5 70 L 84 58 36 72 XL 86 58 37 76 2 XL 88 59 38 80 3 XL 94 60 39 84 4 XL 98 61 41 88

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CC227
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
шен peng
Традиционален Кинески Облека:
традиционален кинески облека за жени
cheongsam врвот:
Гроздобер Везови
Печатени долги ракави:
Печатени долги ракави

Слична стока во категоријата..