• Намалена цена
  • Ново
2017 Пролет Печати Лабава Chiffon Блузи Жените Блузи Половина Ракави Кошули Жените Дами Тенка Блуза Европската Мода Femme Облека
zoom_in

2017 Пролет Печати Лабава Chiffon Блузи Жените Блузи Половина Ракави Кошули Жените Дами Тенка Блуза Европската Мода Femme Облека

DEN 716.00 872.64

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Блузи Една Големина : Биста : 160cm;Должина : 66cm 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто. Ве молиме внимателно прочитајте на податоци за да ја одредите големината на облека облека! Ви благодариме! 2.Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, Проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина.Ако не сте сигурни за вашата големина,ве Молиме испратете порака на нашата служба за корисници, ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ве молиме да земете во вашиот биста, тежина, висина, ги споделите со нас. Ние ќе ви помогне да го изберат правото големина. ве молиме да веруваат во нас. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор. 3. Ние се во насока на обезбедување на нашите клиенти со само најдобрите. но повратни информации е многу важно за нас е премногу, па ако имате било какви детали не се задоволни, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе ви даде решение за излез од вашиот ум, за да ве молиме не само ни даваат неутрален негативни повратни информации или низок рејтинг на детали. Исто така, ве молиме да се надевам дека не се отвори расправа за Ali Express пред да се даде сте задоволни резолуција. 4. Пред да се направи нарачката, ве молиме прочитајте го ова внимателно, се направи ред, тогаш значи дека сте се согласиле со овие услови

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Simaburcn
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
блузи жени:
Дами Тенка Блуза

Слична стока во категоријата..