• Намалена цена
  • Ново
Нова Секси Жени Се Види Преку Чипка Кошула Врвот Долг Ракав Beaded Дијамант Везови Sequined Блуза Есен Зима Кошули Wholesales
zoom_in

Нова Секси Жени Се Види Преку Чипка Кошула Врвот Долг Ракав Beaded Дијамант Везови Sequined Блуза Есен Зима Кошули Wholesales

DEN 963.00 1396.32

Износот
check Това е достапна


Плаќање :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.
Shippment :
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Се врати и враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние ќе понуди целосна наплата за вас,ако ви се само не се задоволни со нашите производи . Наплата барање е достапна во рок од 7 дена по ставка примени. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот.
Повратни информации :
1. Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.
2. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Чипка
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
yihuang
Декорација:
Sequined
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Paisley
Број На Модел На:
1801
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни

Слична стока во категоријата..