• Намалена цена
  • Ново
Пролет Жените Формално Кошула Целосна Ракав Канцеларијата Дама Блузи Мулти Бои Плус Големина Лак Јака Chiffon Undershirt Нова Мода SMT-A040
zoom_in

Пролет Жените Формално Кошула Целосна Ракав Канцеларијата Дама Блузи Мулти Бои Плус Големина Лак Јака Chiffon Undershirt Нова Мода SMT-A040

DEN 1170.00 1799.52

Износот
check Това е достапна


Пролет Жените Формално Кошула Целосна Ракав Канцеларијата Дама Блузи Мулти Бои Плус Големина Лак Јака Chiffon Undershirt Нова Мода SMT-A040
Ве молиме имајте на ум ова е во Азија големината. Ние ви препорачуваме да се купи една или две големини поголеми. Ве молиме проверете ги мерења внимателно пред донесувањето на купувачите.
Вашиот објект е големина ќе се базира врз мерење на листата е големината на табелата. Сепак понекогаш Азија димензии се помали од Западен оние, вистинските големина на етикетата може да бидат различни, но мерења ќе одговара на табелата
Големина Информации
Големина
Должина
Градите
Рамо Ширина
Должина На Ракав
Одговара На Тежина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
Kg
S
61.0
24.0
91.0
35.8
36.0
14.2
59.0
23.2
40-47.5
М
62.0
24.4
95.0
37.4
37.0
14.6
60.0
23.6
48-52.5
L
63.0
24.8
99.0
39.0
38.0
15.0
61.0
24.0
53-57.5
XL
64.0
25.2
103.0
40.6
39.0
15.4
62.0
24.4
58-62.5
2 XL
65.0
25.6
107.0
42.1
40.0
15.7
63.0
24.8
63-70
3 XL
66.0
26.0
111.0
43.7
41.0
16.1
64.0
25.2
>70

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
MUMUYOU
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Формално
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
SMT-A040
Пол:
Жените
боја:
Бела, Црвена, Црна, Розова, Сина
Големина:
S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Формално
Должина На Ракав:
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни

Слична стока во категоријата..