• Намалена цена
  • Ново
2018 Нови Chiffon Жените блуза кошула Секси Beading Цвет чипка женска облека долг ракав Обичните жени Блузи кошула blusas 160E 30
zoom_in

2018 Нови Chiffon Жените блуза кошула Секси Beading Цвет чипка женска облека долг ракав Обичните жени Блузи кошула blusas 160E 30

DEN 545.00 640.80

Износот
check Това е достапна


Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 85 33.49 59 23.25 33 13.00 М 59 23.25 89 35.07 60 23.64 34 13.40 L 60 23.64 93 36.64 61 24.03 35 13.79 XL 61 24.03 97 38.22 62 24.43 36 14.18 2 XL 62 24.43 101 39.79 63 24.82 37 14.58
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
Плаќање :
1. Да се прифати : Alipay,во Моментов платформа за поддршка на купувачите преку кредитни картички (ЈЕНИ канал и под-канал),Web Money (WM),Western Union,Qiwi паричник, Бразил Boleto.ТТ трансфери .
Испорака :
1.Ве молиме да обрнете посебно внимание за да се пополни вашиот детални превозот адреса, контакт информации, и ZIP, во спротивно стоките можат да не може успешно испорака. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по примиле исплата. 3. Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздухопловната.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги.. и немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Streetwear
Декорација:
Beading
Бренд Име:
SURWENYUE
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Големина:
S M L XL 2XL
боја:
Пинк

Слична стока во категоријата..