• Намалена цена
  • Ново
Бесплатни Ној 2018 Жените Секојдневен Долг Ракав Копчето Маица, Блуза Солидна Cot asual Бела Блуза женската кошула женска кошула C2335
zoom_in

Бесплатни Ној 2018 Жените Секојдневен Долг Ракав Копчето Маица, Блуза Солидна Cot asual Бела Блуза женската кошула женска кошула C2335

DEN 414.00 627.36

Износот
check Това е достапна


Драг Пријател ,
Ви благодариме за вашата поддршка и сите заедно .Имаме Професионален тим ,и ние ви нудиме најдобра услуга и брзо Логистика .Ние поддршка Dropshipping и трговија на Големо ,ви Благодариме за вашето внимание !
Да ви кажам една Вест , Поради девизниот влијание ,цената на нашите предмети можеби имаат некои малку плови .Но, не грижете се ,Ова е Нормална состојба ,знаете Девизниот курс ќе влијае врз нашиот производ цена . Ви благодариме за вашето разбирање .
На секое прашање ,Pls контактирајте ме ,јас ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро .
Најдобри желби
Пад на Превозот, Можеме да ви понудиме Капка Превозот Услуга , е достапен испраќање на САД, АУ ,CA и велика БРИТАНИЈА со Epacket Поддршка најголемиот дел CSV пад на превозот. Брза испорака во 24-48 Часа. Ние ја пратите пратката без било фактура, приемот или цени
Пријател, ако сакате да се направи трговија на големо или пад на превозот , pls се чувствуваат слободни да ме контактирате со Trade Manager : cn1520811272uwxe
Пол : Жените
Сезона : Пролет,Лето
Повод : Неврзан
Материјал : Памук Мешавина
Декорација : Никој
Облека Должина : Редовна
Шаблон Тип : Цврсти
Пакетот вклучува : 1 PC Блузи
Големина Детали(1"=2.54 см)
1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,
ако не сте сигурни за големината,pls ни e-mail на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање
2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S Биста : 86cm/33.9" Должина : 69cm/37.2" Азија Големина : M Биста : 92cm/36.2" Должина : 70cm/27.6" Азија Големина : L Биста : 98cm/38.6" Должина : 71cm/28.0" Азија Големина : XL Биста : 104cm/40.9" Должина : 73cm/28.7" Азија Големина : XXL Биста : 110cm/43.3" Должина : 74cm/29.1" Азија Големина : XXXL Биста : 116cm/45.7" Должина : 76cm/29.9"
Сите ставки во продавница поддршка ПАД на ПРЕВОЗОТ. Ако сакате да знаете повеќе детали, pls контактирајте со нас . Тоа е достапен испраќање на САД, АУ ,CA и велика БРИТАНИЈА со Epacket Поддршка најголемиот дел CSV пад на превозот. Брза испорака во 24-48 Часа. Ние ја пратите пратката без било фактура, приемот или цените .
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
БЕСПЛАТНИ НОЈ
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
blusas
Пол:
Жените
Стил:
2018/blusa feminina
Tips1:
blusas/блузи 2018
Tips2:
Блуза
Tips3:
Маица
Од:
blusa
Функција:
blusas mujer де moda 2018
Карактеристика 2:
жените блузи
функција 3:
Блузи
карактеристика 4:
маица на жените
За:
camisa feminina

Слична стока во категоријата..