• Намалена цена
  • Ново
Жените пролет и есен мали маица на дното кошула жените чипка кошула со долги ракави Тенок беше тенка злато и сребро свила предиво
zoom_in

Жените пролет и есен мали маица на дното кошула жените чипка кошула со долги ракави Тенок беше тенка злато и сребро свила предиво

DEN 736.00 1051.20

Износот
check Това е достапна

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 33 12.99 76 29.92 59 23.23 57 22.44 L 34 13.39 80 31.50 60 23.62 58 22.83 XL 35 13.78 84 33.07 61 24.02 59 23.23 XXL 36 14.17 88 34.65 62 24.41 60 23.62 XXXL 37 14.57 92 36.22 63 24.80 61 24.02 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Чипка
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
zeongro
Број На Модел На:
TB1829
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
нето-предиво
Декорација:
нето-предиво

Слична стока во категоријата..