• Ново
СЕДИШТЕТО 4PCS IR Безжични Слушалки, Слушалки за во Автомобил DVD Плеер L Флип Надолу&потпирачи за глава
zoom_in

СЕДИШТЕТО 4PCS IR Безжични Слушалки, Слушалки за во Автомобил DVD Плеер L Флип Надолу&потпирачи за глава

DEN 2052.96

Износот
check Това е достапна


Wi Fi 802.11 b/g безжична мрежа Погоден за автомобил аудио систем До 12 метри работното растојание Автоматско shut-исклучување по 10 минути на нема сигнал откриен Ultra light дизајн за удобно wearing Wi Fi 802.11 b/g безжична мрежа
Погоден за автомобил аудио систем
До 12 метри работната далечина
Автоматско shut-исклучување по 10 минути на нема сигнал откриен
Ultra light дизајн за удобно носење
Мини џек за аудио влез како MP3, i Pod
Вграден-во 30 mm Mylar говорникот да се достави audiophile одделение квалитет на звукот
Систем инфрацрвена светлина : 850nm
Превозникот фреквенција :
Канал : лево канал : 2.3 Mhz Право канал : 2.8 Mhz
Б канал : лево канал : 3.2 Mhz Право канал : 3.8 Mhz
Јачина на Бучава : Поголема од 60db
Каналот Поделба : Поголема од 45db
Нарушување : Помалку од 1%
Зачестеност Одговор : 30-20000 Hz
Напојување : 2 x AAA Батерии (Не се Вклучени)
Боја : Црна
Пакет : 4 x Автомобил Безжични Слушалки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Стил:
Headband
Бренд Име:
Fasdga
комуникација:
Безжичната
Конектори:
USB
Безжична Тип:
Bluetooth
Vocalism Принцип:
Orthodynamic
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes

Слична стока во категоријата..