• Ново
6pca/set Воена Образовни Градежни Блокови Играчки За Децата Подароци Војска Автомобили Компатибилен Со Legoingly Оружје
zoom_in

6pca/set Воена Образовни Градежни Блокови Играчки За Децата Подароци Војска Автомобили Компатибилен Со Legoingly Оружје

DEN 1098.72

Износот
check Това е достапна

Опис : Производ :6pcs со 6 автомобили Состојба : Нов Бренд,никогаш не се користи Производот Материјал : Еко-пријателски ABS пластика, Пакување Листа : Тули блокови + Прирачник Возраст Опсег : >6 година Пакетот вклучува : 1 Видови на Тули и Градење Забелешка : Без оригиналната боја на кутијата ,ние ќе ги искористиме ЈП или меур торба да се пакувам добро и заштита на тоа добро. Не грижете се, големината може да имаат 0.5-1cm се разликува поради прирачник за мерење. Ако имате било какви прашања можете да ме прашате јас ќе бидам првиот време за вас да се реши

боја:
6Pcs
Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бар-кодот:
No
Предупредување:
имајте waay од пожар
сертификација:
3C
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
Лож
Број На Модел На:
ЛОЖ Воена 20
3C:
Сертификат
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Атрибути 1:
без кутија

Слична стока во категоријата..