• Намалена цена
  • Ново
VERSMA Новата Кралска Сина Лента Долг Ракав Бренд Мажите Палто Дизајни Одговараат Јакна Тенок Одговара Божиќ Одговараат Палто Јакна Грб Мажите 5XL
zoom_in

VERSMA Новата Кралска Сина Лента Долг Ракав Бренд Мажите Палто Дизајни Одговараат Јакна Тенок Одговара Божиќ Одговараат Палто Јакна Грб Мажите 5XL

DEN 1807.00 2101.44

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на нашата продавница!
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради рачни мерења. Ова е само за референца.
Мерење на облека, кои што обично се носат. Не мерка на вашето тело за да изберете големина.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Се надеваме дека ќе имаат совршен шопинг искуство во нашата продавница.
Ние ќе се снима видео и проверка на квалитетот на лекот внимателно кога ние пак вашиот парцела.
Ние се надеваме дека можеме да се елиминираат непотребните проблеми во овој начин.
Најдобри желби за вас!
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Напомена :
1. Големината е Азија големина. Тоа е 1 или 3 димензии помали од НАС и ЕУ големина. Пред да се направи ред, можете да побарате од нас за помош ако не сте сигурни за големината. Можете да оставите порака со вашата висина(CM) и тежина(KG) и ние ќе ви препорача големина за вас.
2. Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно што е многу важно за вас.
Плаќање :
Alipay и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако ви треба предметите што е можно поскоро, треба да се направи исплата откако ќе го стави на ред.
Испорака :
1)време на Испорака :
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 работни дена кога ќе добиеме вашата уплата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Ако треба да се промени адресата откако ќе нарачате, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
2)Превозот време :
Општо земено, превозот времето во повеќето земји се за 12-45 дена. Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае подолго.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било resaon. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу пофалници. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Едно Копче
Стил:
Повик
Бренд Име:
VERSMA
Број На Модел На:
Мажите Блејзери
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни

Слична стока во категоријата..