• Намалена цена
  • Ново
5xA19 сијалица гроздобер ретро lumiled lamp, e27 блескаво сијалица, 220 v пламен отворено светла за осветлување lampadina божиќ Dimmable
zoom_in

5xA19 сијалица гроздобер ретро lumiled lamp, e27 блескаво сијалица, 220 v пламен отворено светла за осветлување lampadina божиќ Dimmable

DEN 470.00 495.36

Износот
check Това е достапна

A19 T Спецификација : Тип : E27 СИЈАЛИЦА База Тип : E27 Напон : AC 200-240 V Моќност : 40 W Зрак Агол : 360 Боја Температура : 2200-2300 K (Топло Бела) Големина : 60 * 112mm
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Ако се направи цел повеќе од $5 ,Ние ќе го испрати тоа со следење на број.Јас 2.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 72 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 3.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.
3. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.
4. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница. Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме контактирајте со нас, не директно отворените спорови. Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас.
1. ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена со нашите дополнителни трошоци (вклучувајќи го и превозот надомест откако ќе ги Примите Неисправни објект.
2.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад. Ние ќе контактирајте со добавувачите или manufactory за Гаранција. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
MengJay
Примена:
Инженеринг,Отворен,Затворен,Професионални,Комерцијални,Едрење
сертификација:
CE,RoHS
Прозрачна Флукс:
1000
Wattage:
40w
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
80
Температура На Боја:
База Материјал:
Дувачкиот
Стаклениот капак Површински третман:
Транспарентна
Просечен Живот (часот):
30000hrs
Моќ Толеранција:
5%
Напон:
200-240V

Слична стока во категоријата..