• Ново
Обичај метал Бизнис Картичка,Луксузни Метал Бизнис Картичка снабдувач
zoom_in

Обичај метал Бизнис Картичка,Луксузни Метал Бизнис Картичка снабдувач

DEN 8059.20

Износот
check Това е достапна


Обичај метал Бизнис Картичка,Луксузни Метал Бизнис Картичка снабдувач
1) Детален метал бизнис картичка descripation : име на Производ : метал пристап картичка 1. Производи тип : Метал Картичка/бизнис картичка/подарок картичка/легитимација 2. Материјал : не ' Рѓосувачки челик/бакар/месинг/aluinum итн 3. Големина : 85*54,80*50mm,77*44mm или прилагодено 4. Дебелина : 0.3 mm,ние, исто така може да понуди 0.35 мм,0.5 mm,0.8 mm итн 5. Минималната КОЛИЧИНА : 100pcs 6. Занаети : бранеа /огледало/позлата/отсечени/игла/врежани заврши +врежани +печатење 7 . Апликации :
име картичка /бизнис картичка /ВИП картичка/бизнис подарок 8. времето за производство 7-8 дена, во рамките на 1000pcs 9. Препорачуваме : бар-код, QR-кодот (две димензија код), магнетна лента (LOCO, HICO), чип-картичка 10 . Цена услови : да ја прифатиме EXW / ФОБ /CNF/CIF цена.
Т/T,western union,moneygram,кредитна картичка и сл 10. Олово време : 6~7days по приемот на 50% депозит од вкупниот плаќање (подолу 50000 psc.) 11. Испорака начин : Од експрес ,од страна на море или воздух 12. Пакет детали : 100pcs во бела специјализирани кутија 5.5*12*8.5 cm
10 кутии/надворешниот картон 30*22.5*11.5 cm 13.Примерок Достапноста : Бесплатни примероци се достапни по барање. Општи услови
Ја покажува сликата е само за вашиот референца на нашиот производ.
Сите поврзани права на интелектуална сопственост на трговската марка припаѓа на трговска марка
компании.
2) Покажува метал бизнис картичката слики за референца :
Нерѓосувачки челик метал бизнис картичка
други видови на метал картички
3) Зошто да го одберете нас?
1> Factory детали : имаме повеќето професионални картичка со една фабрика во Кина Искуство 25 години картичка означување искуство Цена Factoy цена рок на Испорака 6-7 работни дена излез 50000000/устата
2>имаме професионален дизајн одделот и производство техничари,вклучувајќи ја и нашата продажниот оддел да помогне да се направи една единствена картичка за вас,тоа не е само на една картичка,но како и бебето!
3>Квалитетот на нашата душа,и Услугата е нашата цел,вашиот оцени/оцени по соработка е најважно за нас.
4)Како да се направи со цел : 1> Контактирајте не за понуда од Трговија manager/e-mail,или skepe : hkzrtc 2)>conffirm производство занаети и вашиот уметнички дела; 3>потврди цена; 4> ние испрати конечниот доказ за потврда. 5> Направи исплата; 6> Производство и испорака 7>Вашиот оцени/процени за нас. Совети : 1.Ако сте дизајнер, можеме да испратите празни шаблони за вас со точна големина; 2.Ние, исто така може да помогне да дизајн без било задолжен за лесно основни уметнички дела.
Она што се обезбедат не е само на една картичка,но услуга и топло чувство дека сте со нас;
само се чувствуваат слободни да не контактирате, без било двоумете се,ние ќе се обидеме нашите најтешко да се направи единствен метал бизнис картичка за вас!тоа само ти припаѓа.

Големина:
85*54
Бренд Име:
kardart
Големина:
85*54,80*50,77*44mm or as any other shape
Дебелина:
0.3 mm,или 0.4 mm,0.5 mm,0.8 mm,1mm итн
Материјал:
bronzed метал материјал,stainleess челик метал итн
Занаети 1:
сечење надвор,умре сечење,сечење преку
Занаети 2:
врежани,debossed итн
Занаети 3:
бранеа,огледало,обложено со црно/сино/зелено итн
начин на испорака:
од Воздух,од експрес испорака,или со превозот, итн

Слична стока во категоријата..