• Намалена цена
  • Ново
Северна Европски стил ретро минималистички современите индустриски дрвна маса светилка спалната соба студија маса светилка ноќни ламби
zoom_in

Северна Европски стил ретро минималистички современите индустриски дрвна маса светилка спалната соба студија маса светилка ноќни ламби

DEN 3813.00 5447.52

Износот
check Това е достапна


Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Бренд Име:
DEEVOLPO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Напон:
24V
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Железо
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Стил:
Модерна
База Тип:
2G11
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Материјал:
Метал
Заврши:
Железо
Тип На Објект:
Биро Светилки
модели:
Топката маса светилка
Гарантен период:
2 години
Абажур материјал :
Железо
Процесот:
Друг/други
Применливи Простор:
На бојадисана, студија, спална соба, друг/други
моќност:
6 w (вклучувајќи)
Стил:
Американскиот договор

Слична стока во категоријата..