• Намалена цена
  • Ново
Девојка Tankini Чипка Оглавник Везени Бански Деца Дете Најлон Spandex Симпатична Везови Fringing Костим За Капење На Плажа Костим За Капење
zoom_in

Девојка Tankini Чипка Оглавник Везени Бански Деца Дете Најлон Spandex Симпатична Везови Fringing Костим За Капење На Плажа Костим За Капење

DEN 460.00 574.56

Износот
check Това е достапна


Девојка Tankini Чипка Оглавник Везени Бански Деца Дете Најлон Spandex Симпатична Везови Fringing Костим За Капење На Плажа Костим За Капење
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Функција :
1.Направени од 82% најлон и 18% spandex, ова бикини е еластични, лесни, издржлив и може да им помогне на децата да се чувствуваат поудобно
2.Извезена цвеќе на бикини врвот додава повеќе симпатична и природни фактори за девојки
3.Две-парче дизајн со бикини врвот и на дното може да се направи полесно за девојки да се носат и промени на стилот, како што им се допаѓа
4.Fringing го одликува крајот на бикини врвот, што децата повеќе како бајка, кога тие се носи оваа tankini
5.Оглавник дизајн може да им помогне на децата назад ладилникот со жици околу вратот и на грбот. Врски нив во лакови, и тогаш и не морате да се грижите премногу за тоа ќе падне лесно
6.Ланче бикини доаѓа со стрингови врзани секоја страна на кратко. Толку слатко и убаво не девојка изгледа кога таа се појави
7.Добро бикини за девојки кои сака пливање или се случува да се земе часови по пливање
Спецификација :
Материјали : Најлон 82%,Spandex 18%
Пол : Девојки
Шаблон Тип : Флорални
Одговара : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големина
Големина Висина(cm) Тежина(kg) Возраст
128 110-120cm 17.5-20 5-6
140 120-130cm 19-22.5 6-8
152 131-145cm 22.5-31 8-12
164 145-153cm 31-37.5 12-14
Стил : Tankini Сет
Боја : Зелена,Црвена
Тема : Спорт
Спорт Тип : Пливање
Answer : ___________________________ Note :
1.ве молиме овозможи 1-3 cm/ 0.39-1.18 инчен разликата се должи на прирачник за мерење и 3-5 g/ 0.007-0.01 lb/ 0.11-0.18 оз за разликата помеѓу различни бои
2.поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа
Спакуван вклучуваат :
1 x бански

Големина:
128, 140, 152, 164
Тип На Објект:
Бикини Сет
Половината:
Средината На Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
најлон spandex еластична бикини костим за капење, плажа костим за девојки
Шаблон Тип:
Граничи,Печатење
Со Подлога:
Yes
Бренд Име:
Balight
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки

Слична стока во категоријата..