• Намалена цена
  • Ново
2018 Нови Плус Големина Snakeskin Жените Бикини Костим за капење, Долг Ракав Костим за Капење L-5XL Висока Половината Monokini Девојка Beachwear Bodysuit
zoom_in

2018 Нови Плус Големина Snakeskin Жените Бикини Костим за капење, Долг Ракав Костим за Капење L-5XL Висока Половината Monokini Девојка Beachwear Bodysuit

DEN 623.00 1246.08

Износот
check Това е достапна


2018 Нови Плус Големина Snakeskin Жените Бикини Костим за капење, Долг Ракав Костим за Капење L-5 XL Висока Половината Monokini Девојка Beachwear Bodysuit
Љубезно ве молиме да напомена : боја на производи може да отстапува од нивните слики се должи на осветлување и користење на различни монитори. Ве молиме да земете во предвид пред да се направи понуда.
1.Вашата предмети ќе се испраќаат надвор рок од 1-3 дена откако систем потврди купувачи плаќање.
2.Ние ќе го испратите објекти од Aliexpress стандард превозот ,e Packet и пристигнаа повеќето земји во рок од 15-35 бизнис дена .Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена.
3.Ако ви треба предмети итно,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви понуди експрес испорака начини како DHL,EMS, Ali Express Премиум Превозот (ве молиме да не плаќаат дополнителни превозот на трошоците),можете да добиете на ставка во рамките на околу 5-7 дена.
4.Царинските давачки и увозните даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Купувачите се одговорни за тоа.
5.Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина .Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот цена и за да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.
Љубезно ве молиме да напомена :
1.Ве молиме бидете сигурни дека за адреса информации,име и презиме,Телефонски број итн сите точни.
2.Понекогаш,тоа веројатно ќе потрае подолго време за да се дојде, бидејќи на меѓународен превозот многу зависи од поштата и локалните обичаи,посебно за време на сезона.Во тој случај, ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо.
Rredit картичка(Visa или Master Card), Пари booker, T/T, Western Union, Банкарски трансфер се прифатени. П : Која големина можам да се избере?
A : Можете да ги погледнете на меѓународната големина табелата погоре опис или контактирајте со нас.
П : дали постои следење на број на мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот trcaking број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : Да, производот има мало пакет на описот на секој производ.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, Што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете E-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарам многу!
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ,и 5stars за детална оценка на вашата нарачка.

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Бренд Име:
OOHJOY
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Карирани,Леопард
Со Подлога:
Yes
Број На Модел На:
CF8016
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Половината:
Висок Половината
Шема:
Snakeskin / Проверени / Serrated
Големина:
L / XL / 2XL / 3XL / 4XL / 5XL
Погоден Група:
Европа Американски Бразилецот женски
feature1:
Бански Жени / Едно Парче Костим За Капење / Monokini / Пливаат Bodysuit
feature2:
Секси / Бразилецот / Push Up / Ретро
Feature3:
Базен / Жешка Пролет / Плажа Носат / Крајбрежје
Feature4:
Екстра Големина / Големи Димензии / Голема Големина / Зголемување На Големината Костим За Капење
feature5:
Дише / Quick-сува / Високо Еластична / Трајни
Години:
Едно парче костим 2018
Трговија на големо:
Dropshipping

Слична стока во категоријата..