• Намалена цена
  • Ново
Лето Топла Продажба Секси Костими За Капење Жените Бикини Поставите Триаголник Tankini Нов Костим За Капење Дама Костим За Капење Секси 11 Бои Добар Квалитет
zoom_in

Лето Топла Продажба Секси Костими За Капење Жените Бикини Поставите Триаголник Tankini Нов Костим За Капење Дама Костим За Капење Секси 11 Бои Добар Квалитет

DEN 383.00 402.72

Износот
check Това е достапна


Бендот нов и висок квалитет,новиот дизајн на ниско половината бикини сет,што го прават тоа повеќе секси и модата.
Забелешка : големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за разбирањето! Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ.

боја:
Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела
Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
LANBAOSI
Пол:
Жените
Половината:
Ниска Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
NDM005
Материјал:
Полиестер,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените бански костуми perfect neoprene бикини женски
Тип На Објект:
90% Полиестер 10% spandex исече maillot де bain femme
Повод:
Повик/Мода trikini biquini brasileiro
Бои:
balck розова сина, пурпурна, црвено 11 Бои monokini капчиња бикини
Големина:
S M L XL bikinis plus size bandage swimwear
Стил:
пливаат одговара praia monokini камшик костим за капење, сечење на врвот strappy градник
Style1:
моден дизајнер брендови saida praia de сад maio praia

Слична стока во категоријата..