• Намалена цена
  • Ново
Melphieer Завој Бикини 2018 Им Помогнам На Костими За Капење Костим За Капење На Плажа Костим За Капење Спортски Бикини Жените Monokini Maillot Де Bain Femme
zoom_in

Melphieer Завој Бикини 2018 Им Помогнам На Костими За Капење Костим За Капење На Плажа Костим За Капење Спортски Бикини Жените Monokini Maillot Де Bain Femme

DEN 566.00 857.28

Износот
check Това е достапна

Висок Еластичен завој широк страна бикини сет
Со Melphieer Карактеристики : Одговара тип : Бикини сет
Материјал : Spandex и полиестер
Одговара : Однесуваат на големината на табелата
Поддршка тип : Жица за слободни
Шаблон тип : Цврсти
Соочи Се : Да
Боја : Бела / вино црвена / црна / темно сива боја
Големина На : (S, M, L)
Забелешка 1 : ве Молам да се споредат детали големини со твое БИСТА,ПОЛОВИНАТА и КОЛКОВИТЕ периметар пред да ја купите!! "Големината mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm." Напомена 2 : Доколку не можете да знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашиот Биста големина, половината големина и Хип големина во вашата нарачка. Ние ќе го провери и ќе ти ја испрати вистинската големина.почитувани Големина : см (1cm=0.39 инчи)
Костими за капење за Перење Инструкции Да го продолжи животот на вашиот костими за капење,ве молиме следете ги овие миење и за нега на инструкции. 1.Се измијат со свежа вода пред пливање. 2.Да се избегне контакт со било сонцето тен производи. 3.Се измијат со свежа вода веднаш по пливање. Не сува чиста,машина за миење,или железо на костими за капење. 4.Не чувајте влажни бански во пластични кеси или со други облека ставки. 5.Никогаш не користете кајгана,детергенти за перење,сапун или шампон кога миење на костими за капење.Едноставно добро исплакнете со свежа вода по секоја употреба. 6.Се исуши и да се избегне контакт со директна сончева светлина.
Подготовка на Време : ние ќе треба 3-5 работни дена за да се подготват и да ја испратите вашата нарачка еднаш систем ја потврдува исплатата.
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
MELPHIEER СЕ СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ВО СТИЛСКИ ДИЗАЈН И ВИСОК КВАЛИТЕТ НА КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ ОБЛЕКА. СЕ НАДЕВАМЕ ДЕКА КОГА ДЕВОЈКИТЕ НОСАТ MELPHIEER КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ, СЕ ЧИНИ ДЕКА ИМААТ ЕДЕН ПАР НА КРИЛА, НЕКА ВИ ЛЕТААТ ПОВИСОКО И ДА ОДАТ ПОНАТАМУ. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕКОГО.

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BMJ
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Бренд Име:
Melphieer
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Година:
Бански жените 2018
Место:
Лето, На Плажа, Одмор, Одмор
погоден:
Костим за капење жени, девојки дами
Објектот:
Maillot де bain femme 2018
Декорација:
Пливање одговараат за жени
Стил:
Дами бански & beachwear
Изглед:
Високо еластична широк бикини
Големина:
S, M, L
боја:
Бело вино црвено, црна, темно сива боја
Место на Потекло:
Направени во Кина, Гуангжу

Слична стока во категоријата..