• Намалена цена
  • Ново
Жените Чипка Бикини Поставите 2017 Топла Продажба На Цврст Костим За Капење Beachwear Бански Им Помогнам На Monokini Градник Капење Beachwear Дами Biquni
zoom_in

Жените Чипка Бикини Поставите 2017 Топла Продажба На Цврст Костим За Капење Beachwear Бански Им Помогнам На Monokini Градник Капење Beachwear Дами Biquni

DEN 156.00 168.96

Износот
check Това е достапна


Жените Чипка Бикини Поставите 2017 Топла Продажба На Цврст Костим За Капење Beachwear Бански Им Помогнам На Monokini Градник Капење Beachwear Дами Biquni
trikini
бикини 2017
костим за капење
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Полиестер Боја : Како на сл покаже Стил : Мода Секси Жени Бански
Големина : S M L XL
Големина На Табелата
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Бикини Сет
Преглед :
Жените Чипка Бикини Поставите 2017 Топла Продажба На Цврст Костим За Капење Beachwear Бански Им Помогнам На Monokini Градник Капење Beachwear Дами Biquni

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
GLANE
Број На Модел На:
жените бански
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Ниска Половината
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Слична стока во категоријата..