• Намалена цена
  • Ново
Солидна snapback капа за жените писмо бејзбол капа девојка лето кристал капи унисекс мода хип хоп капа возач на камион casquette
zoom_in

Солидна snapback капа за жените писмо бејзбол капа девојка лето кристал капи унисекс мода хип хоп капа возач на камион casquette

DEN 288.00 495.84

Износот
check Това е достапна


Производот
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира
за прв пат.
Време на испорака
1. Ако одлучите да Продавачот за Испорака Метод. Ние ќе обезбедиме бесплатна испорака за вас. Можете да видите дека ние сме за вас превозот.
Но, не постои следење на информации. (Можете да купите повеќе наредби, или вкупен износ од повеќе од 7 американски долари. Ние ќе се обезбеди
вие со превозот на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ) пристигнувањето за 30-60 дена 2. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Но, тоа е следење на информации. Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Пристигнувањето за 30-60 дена 3. Ако ви треба побрзо. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни. 3. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање 1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Тип На Објект:
Безбол Капи
Бренд Име:
EWII
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Писмо
Шапка Големина:
една големина
Број На Модел На:
BS108
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Безбол Капи
Материјал:
Полиестер
Глава Турнеја:
56-59cm
Шапка Големина:
една големина
Пол:
Унисекс бејзбол капа коски masculino
Одделот За Името:
Возрасни Отворено Спорт возач на камион капа
Рака Тип:
Прилагодливи капи капи мажите корејски брендирани безбол капи
Шаблон Тип:
snapback бејзбол капа полна капа gorro masculino
Стил:
Обичниот хип хоп тато шапка коска casquette

Слична стока во категоријата..