• Намалена цена
  • Ново
Моден Жените Berets Зимски Капи За Жените Octagonal Капа Сликар Шапка Мажите Beret Капа Шапка Женски Гроздобер Рамен Капа Boinas Gorras
zoom_in

Моден Жените Berets Зимски Капи За Жените Octagonal Капа Сликар Шапка Мажите Beret Капа Шапка Женски Гроздобер Рамен Капа Boinas Gorras

DEN 365.00 609.12

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
Моден Жените Berets Зимски Капи За Жените Octagonal Капа Сликар Шапка
Мажите Beret Капа Шапка Женски Гроздобер Рамен Капа Boinas Gorras
Големина Референца : 56-60cm
Не одговара на бојата
Бојата разликата може да биде предизвикан од други причини, како што се прикажува, осветлување, боја на позадината reflectance, но ако мислите дека приемот на објектот е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да се види дали на враќање или надоместок биде можно.
Плаќање
1. Ние ја прифати Кредитна картичка, T/T, Western Union, Зачувам .(можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа)
2. Ние само ќе брод објекти на испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress, па ве молиме да го потврдите регистрирана адреса на Aliexpress веб-страница е точно.
Превозот
1. tems обично се испраќаат надвор веднаш по уплата е потврдена (Саб. & Сонцето. да се исклучат.)
2. tems ќе биде предаден од страна на Хонг Конг Воздух Mail или Кина Пост Воздух Mail Услугата. Нормално, тоа ќе ве однесе околу 10-25 работни дена (исклучи сабота & недела, Јавни Празник) за да добиете вашите предмети. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не го примите објект за повеќе од 30 дена. Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние, исто така, поддршка брза испорака од страна на "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "ТНТ" "Fedex" (потреба од дополнителни трошоци).
Политика На Враќање
1. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
3. Ве молиме чувајте ги сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable услов за да се врати ставки. Врати пратката цена на купувачот одговорност.
4. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати .
Повратни информации
1. Повратни информации е многу важно да Aliexpress купи искуство. Ние веруваме дека можете да уживате во добра купувачот искуство со нас. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5-Ѕвезда.
2. Ако наидат на проблеми во врска со нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите барање и ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши ова прашање.
3. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме исто така, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас да ни ја даде втора шанса за да се поправи тоа, пред да одлучи да го напушти било неутрален или негативен фидбек.

Шапка Големина:
една големина
Бренд Име:
Gemay G. M
Материјал:
Памук,Полиестер,Крзно
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CAP352
Тип На Објект:
Berets

Слична стока во категоријата..